Sparekurven

Peter Larsen Kaffe på tilbud

Log ind for at følge

14 priser fra 37 kr denne uge, i 6 kæder.

Vis nærmeste butik og lager →

14
tilbud
6
kæder
37 kr
laveste pris
92,50 kr pr. kg
laveste enhedspris

Prishistorik

20/apr1/jun13/jul17/aug28/sep

Typisk pris 38 kr

Billigst siden april: 10 kr hos Rema 1000 (uge 29)

På tilbud 8 af de sidste 8 uger

Oftest billigst hos Lidl (7 af 24 uger med tilbud)

Dagli'Brugsen2 tilbud
BKI, Karat eller Peter Larsen formalet kaffe Flere varianter. 400 g. Kg-pris 92,50.
92,50 kr pr. kg
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
37 kr
Laveste tilbudspris i 90 dage
Illustration: kaffe
BKI,Karat eller Peter Larsen formalet kaffe
92,50 kr pr. kg
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
37 kr
Løvbjerg5 tilbud
Illustration: kaffe
Peter Larsen kaffe
94,98 kr pr. kg
Gælder til torsdag
Prisen steg 3 kr
37,99 kr
Typisk tilbudspris 38,50 kr (90 dage)
Illustration: kaffe
Peter Larsen kaffe
115,98 kr pr. kg
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
57,99 kr
Typisk tilbudspris 57,99 kr (90 dage)
Illustration: kaffe
Peter Larsen baristo edition el. crema hele kaffebønner
129,99 kr pr. kg
Gælder til torsdag
Prisen steg 10 kr
129,99 kr
Typisk tilbudspris 132,49 kr (90 dage)
Illustration: kaffe
Peter Larsen hele kaffebønner el. Löfbergs kaffebønner
144,42 kr pr. kg
Gælder til torsdag
Prisen steg 5 kr
64,99 kr
Typisk tilbudspris 64,99 kr (90 dage)
Illustration: kaffe
Peter Larsen instant kaffe
599,90 kr pr. kg
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
59,99 kr
Coop 365discount1 tilbud
Kaffehuset, Karat eller Peter Larsen formalet kaffe 400 g. Kg-pris 97,50. 1 pose. Maks. 3 poser pr. kunde.
97,50 kr pr. kg
Gælder til onsdag
Nyt i denne uge
39 kr
Lidl4 tilbud
PETER LARSEN Kaffe 500 g
119,90 kr pr. kg
Gælder til torsdag
59,95 kr
Typisk tilbudspris 57,99 kr (90 dage)
PETER LARSEN Kaffe 500 g
119,90 kr pr. kg
Gælder til torsdag
59,95 kr
Typisk tilbudspris 57,99 kr (90 dage)
PETER LARSEN Formalet kaffe 500 g
119,90 kr pr. kg
Gælder til lørdag
Nyt i denne uge
59,95 kr
Typisk tilbudspris 59,95 kr (90 dage)
PETER LARSEN Formalet kaffe 500 g
119,90 kr pr. kg
Gælder til lørdag
59,95 kr
Typisk tilbudspris 59,95 kr (90 dage)
Føtex1 tilbud
Christgau, Black Coffee, Nescafé eller Peter Larsen Kaffe 350-400 g Christgau eller Black Coffee helebønner, 95-100 g Nescafé eller Peter Larsen Kaffe instant kaffe. Flere varianter.
147,50 kr pr. kg
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
59 kr
Laveste tilbudspris i 90 dage
Bilka1 tilbud
Café Noir, Gevalia, Merrild eller Peter Larsen instant kaffe 150-240 g. Flere varianter.
500,00 kr pr. kg
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
75 kr

Ofte stillede spørgsmål

Hvor mange tilbud er der på Peter Larsen Kaffe lige nu?

Der er 14 tilbud på Peter Larsen Kaffe lige nu, i 6 forskellige kæder.

Hvad er den laveste pris?

Den laveste pris lige nu er 37 kr.

Hvor mange kæder har Peter Larsen Kaffe på tilbud?

6 kæder har Peter Larsen Kaffe på tilbud lige nu.

Hvad er den laveste enhedspris?

Den laveste enhedspris lige nu er 92,50 kr pr. kg.

Samme vare hos