Sparekurven

Pingvin på tilbud

Log ind for at følge

10 priser fra 18 kr denne uge, i 6 kæder.

Vis nærmeste butik og lager →

10
tilbud
6
kæder
18 kr
laveste pris
47,99 kr pr. kg
laveste enhedspris

Prishistorik

20/apr1/jun13/jul17/aug28/sep

Typisk pris 14 kr

Billigst siden april: 10 kr hos Lidl (uge 27)

På tilbud 8 af de sidste 8 uger

Oftest billigst hos Pøtzsch (4 af 18 uger med tilbud)

Calle2 tilbud
Toms Pingvin Stænger 1,25 kg
47,99 kr pr. kg
Gælder til tirsdag
59,99 kr
Laveste tilbudspris i 90 dage
Pingvin Mix 80 g. Flere varianter.
416,63 kr pr. kg
Gælder til tirsdag
99,99 kr
BorderShop1 tilbud
Pingvin slikposer 800 - 900 g Frit valg
49,94 kr pr. kg
Gælder til tirsdag
Nyt i denne uge
39,95 kr
fakta Tyskland2 tilbud
Toms Pingvin Poser Flere varianter 800 - 900 g
49,99 kr pr. kg
Gælder til tirsdag
39,99 kr
Toms Pingvin Stænger Flere varianter 1,16 - 1,25 kg
51,72 kr pr. kg
Gælder til tirsdag
59,99 kr
Scandinavian Park1 tilbud
PINGVIN forskellige slags, 1,8-2 kg
49,99 kr pr. kg
Gælder til onsdag
89,99 kr
Fleggaard1 tilbud
Toms Pingvin Blanding Jul 2 kg
50,00 kr pr. kg
Gælder til tirsdag
99,99 kr
Pøtzsch3 tilbud
Pingvin slik Flere varianter, pose à 800 - 900 gram
55,00 kr pr. kg
Gælder til onsdag
Nyt i denne uge
44 kr
Pingvin saltlakrids Blue Jeans eller Polét, pose à 250 gram
72,00 kr pr. kg
Gælder til onsdag
Nyt i denne uge
18 kr
Toms Pingvin pastiller Flere varianter, dåse à 270 gram
88,89 kr pr. kg
Gælder til onsdag
Nyt i denne uge
24 kr

Ofte stillede spørgsmål

Hvor mange tilbud er der på Pingvin lige nu?

Der er 10 tilbud på Pingvin lige nu, i 6 forskellige kæder.

Hvad er den laveste pris?

Den laveste pris lige nu er 18 kr.

Hvor mange kæder har Pingvin på tilbud?

6 kæder har Pingvin på tilbud lige nu.

Hvad er den laveste enhedspris?

Den laveste enhedspris lige nu er 47,99 kr pr. kg.

Samme vare hos