Sparekurven

Pizza på tilbud

Log ind for at følge

16 priser fra 10 kr denne uge, i 12 kæder.

Vis nærmeste butik og lager →

16
tilbud
12
kæder
10 kr
laveste pris
44,12 kr pr. kg
laveste enhedspris

Prishistorik

20/apr1/jun13/jul17/aug28/sep

Typisk pris 10 kr

Billigst siden april: 5 kr hos Coop 365discount (uge 32)

På tilbud 8 af de sidste 8 uger

Oftest billigst hos Lidl (8 af 23 uger med tilbud)

fakta Tyskland2 tilbud
Pizza Flere varianter 340 - 385 g Kg-pris op til 44,12
44,12 kr pr. kg
Gælder til tirsdag
15 kr
Pizza, Tærte el. Pølsehornsmarked Flere varianter 150 - 400 g
66,67 kr pr. kg
Gælder til tirsdag
10 kr
Rema 10001 tilbud
REMA 1000 Modena Italiensk pizza Dybfrost 395-440 g
45,45 kr pr. kg
Gælder til lørdag
Nyt i denne uge
20 kr
Kvickly1 tilbud
Coop grande pizza
52,89 kr pr. kg
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
32 kr
Min Købmand1 tilbud
Dr. Oetker Ristorante Pizza Flere varianter. 320-375 g. Max. kg pris 62,50. Frost.
53,33 kr pr. kg
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
20 kr
Føtex2 tilbud
Stenovnsbagt pizza 330-395 g. Flere varianter.
54,55 kr pr. kg
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
18 kr
Dr. Oetker Tradizionale pizza 385-453 g. Flere varianter.
72,73 kr pr. kg
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
28 kr
Lidl2 tilbud
ITALIAMO Pizza 346-400 g / stk.
54,88 kr pr. kg
Gælder til torsdag
21,95 kr
ITALIAMO Pizza 346-400 g / stk.
63,44 kr pr. kg
Gælder til torsdag
21,95 kr
Meny1 tilbud
DR. OETKER TRADIZIONALE ELLER CASA DI MAMA PIZZA Flere varianter. 360-415 g. Max. kg pris 55,42. Frost
55,42 kr pr. kg
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
19,95 kr
Laveste tilbudspris i 90 dage
SuperBrugsen1 tilbud
Coop grande pizza Dybfrost. 570-605 g. Kg-pris maks. 56,14. Frit valg. 1 stk.
56,14 kr pr. kg
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
32 kr
Dagli'Brugsen1 tilbud
Coop italiana pizza Dybfrost. 300-370 g. Kg-pris maks. 60,00. Frit valg.
60,00 kr pr. kg
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
18 kr
Løvbjerg1 tilbud
Illustration: kolonial
Dr. Oetker tradizionale pizza
65,04 kr pr. kg
Gælder til torsdag
26,99 kr
Laveste tilbudspris i 90 dage
Spar1 tilbud
Dr. Oetker Rustica Pizza Pepperoni eller Meat Supreme. 540-565 g. Max. kg pris 70,37. Frost.
70,37 kr pr. kg
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
38 kr
Bilka2 tilbud
Salling Princip pizza eller Mou suppeboller 400-1000 g
97,50 kr pr. kg
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
39 kr
Byg-selv pizza 5 STK.
13,80 kr pr. stk
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
69 kr

Ofte stillede spørgsmål

Hvor mange tilbud er der på Pizza lige nu?

Der er 16 tilbud på Pizza lige nu, i 12 forskellige kæder.

Hvad er den laveste pris?

Den laveste pris lige nu er 10 kr.

Hvor mange kæder har Pizza på tilbud?

12 kæder har Pizza på tilbud lige nu.

Hvad er den laveste enhedspris?

Den laveste enhedspris lige nu er 44,12 kr pr. kg.

Samme vare hos