Sparekurven

Ribena på tilbud

Log ind for at følge

7 priser fra 20 kr denne uge, i 4 kæder.

Vis nærmeste butik og lager →

7
tilbud
4
kæder
20 kr
laveste pris
23,53 kr pr. liter
laveste enhedspris

Prishistorik

20/apr1/jun13/jul17/aug28/sep

Typisk pris 20 kr

Billigst siden april: 16 kr hos Spar (uge 35)

På tilbud 8 af de sidste 8 uger

Oftest billigst hos Lidl (8 af 23 uger med tilbud)

Dagli'Brugsen1 tilbud
Ribena 85 cl. Færdigblandet drik 5,1 liter. Literpris 23,53. Pris pr. liter færdigblandet drik 4,71 + pant. Frit valg. Begrænset parti.
23,53 kr pr. liter
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
20 kr
Fleggaard1 tilbud
Ribena 850 ml. Flere varianter
24,84 kr pr. liter
Gælder til tirsdag
21,11 kr
LET-KØB1 tilbud
Ribena Original eller Light, 0,85 liter
25,88 kr pr. liter
Gælder til søndag
22 kr
Lidl4 tilbud
RIBENA Solbærdrik til opblanding 850 ml
29,35 kr pr. liter
Gælder til lørdag
24,95 kr
Laveste tilbudspris i 90 dage
RIBENA Solbærdrik til opblanding 850 ml
29,35 kr pr. liter
Gælder til lørdag
24,95 kr
Laveste tilbudspris i 90 dage
RIBENA Solbærdrik 850 ml
29,35 kr pr. liter
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
24,95 kr
RIBENA Solbærdrik 350 ml
71,29 kr pr. liter
Gælder til torsdag
24,95 kr

Ofte stillede spørgsmål

Hvor mange tilbud er der på Ribena lige nu?

Der er 7 tilbud på Ribena lige nu, i 4 forskellige kæder.

Hvad er den laveste pris?

Den laveste pris lige nu er 20 kr.

Hvor mange kæder har Ribena på tilbud?

4 kæder har Ribena på tilbud lige nu.

Hvad er den laveste enhedspris?

Den laveste enhedspris lige nu er 23,53 kr pr. liter.

Samme vare hos