Sparekurven

Riberhus på tilbud

Log ind for at følge

10 priser fra 22 kr denne uge, i 5 kæder.

Vis nærmeste butik og lager →

10
tilbud
5
kæder
22 kr
laveste pris
91,67 kr pr. kg
laveste enhedspris

Prishistorik

20/apr1/jun13/jul17/aug28/sep

Typisk pris 20 kr

Billigst siden april: 16 kr hos Spar (uge 35)

På tilbud 8 af de sidste 8 uger

Oftest billigst hos Lidl (7 af 23 uger med tilbud)

SuperBrugsen2 tilbud
Riberhus skiveost
91,67 kr pr. kg
Gælder til torsdag
Prisen faldt 8 kr
22 kr
Laveste tilbudspris i 90 dage
Riberhus skiveost 200-240 g
110,00 kr pr. kg
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
22 kr
Kvickly2 tilbud
Riberhus skiveost
91,67 kr pr. kg
Gælder til torsdag
Prisen faldt 8 kr
22 kr
Laveste tilbudspris i 90 dage
Riberhus skiveost 200-240 g
100,00 kr pr. kg
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
22 kr
Lidl3 tilbud
RIBERHUS Danbo Mellemlagret 45+. 520 g / stk.
96,06 kr pr. kg
Gælder til torsdag
49,95 kr
RIBERHUS Danbo Mellemlagret 45+. 520 g / stk.
96,06 kr pr. kg
Gælder til torsdag
49,95 kr
RIBERHUS Danbo skiveost Mellemlagret 45+. 240 g / pk.
112,29 kr pr. kg
Gælder til torsdag
26,95 kr
Spar1 tilbud
Riberhus eller Cheasy Skæreost Flere varianter. 450-550 g
108,89 kr pr. kg
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
49 kr
Typisk tilbudspris 47 kr (90 dage)
Bilka2 tilbud
Riberhus eller Cheasy skiveost 200-240 g
110,00 kr pr. kg
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
22 kr
Typisk tilbudspris 22 kr (90 dage)
Riberhus eller Cheasy skæreost 365-633 g
134,25 kr pr. kg
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
49 kr

Ofte stillede spørgsmål

Hvor mange tilbud er der på Riberhus lige nu?

Der er 10 tilbud på Riberhus lige nu, i 5 forskellige kæder.

Hvad er den laveste pris?

Den laveste pris lige nu er 22 kr.

Hvor mange kæder har Riberhus på tilbud?

5 kæder har Riberhus på tilbud lige nu.

Hvad er den laveste enhedspris?

Den laveste enhedspris lige nu er 91,67 kr pr. kg.

Samme vare hos