Sparekurven

Rød Merrild på tilbud

Log ind for at følge

8 priser fra 43,43 kr denne uge, i 4 kæder.

Vis nærmeste butik og lager →

8
tilbud
4
kæder
43,43 kr
laveste pris
108,58 kr pr. kg
laveste enhedspris

Prishistorik

20/apr1/jun13/jul17/aug28/sep

Typisk pris 42,99 kr

Billigst siden april: 35 kr hos Fleggaard (uge 26)

På tilbud 8 af de sidste 8 uger

Oftest billigst hos Lidl (10 af 23 uger med tilbud)

fakta Tyskland2 tilbud
Rød Merrild 400 g
108,58 kr pr. kg
Gælder til tirsdag
43,43 kr
Typisk tilbudspris 44,44 kr (90 dage)
Rød Merrild 400 g
108,58 kr pr. kg
Gælder til tirsdag
43,43 kr
Typisk tilbudspris 44,44 kr (90 dage)
Fleggaard1 tilbud
Rød Merrild 400 g
111,10 kr pr. kg
Gælder til tirsdag
44,44 kr
Typisk tilbudspris 44,44 kr (90 dage)
Calle1 tilbud
Rød Merrild 400 g
111,10 kr pr. kg
Gælder til tirsdag
Prisen steg 4,45 kr
44,44 kr
Typisk tilbudspris 44,44 kr (90 dage)
Lidl4 tilbud
MERRILD Kaffe 500 g
119,90 kr pr. kg
Gælder til torsdag
59,95 kr
Laveste tilbudspris i 90 dage
MERRILD Kaffe 500 g
119,90 kr pr. kg
Gælder til torsdag
59,95 kr
Laveste tilbudspris i 90 dage
MERRILD Kaffe 500 g
119,90 kr pr. kg
Gælder til lørdag
59,95 kr
Laveste tilbudspris i 90 dage
MERRILD Kaffe 500 g.
119,90 kr pr. kg
Gælder til lørdag
59,95 kr
Laveste tilbudspris i 90 dage

Ofte stillede spørgsmål

Hvor mange tilbud er der på Rød Merrild lige nu?

Der er 8 tilbud på Rød Merrild lige nu, i 4 forskellige kæder.

Hvad er den laveste pris?

Den laveste pris lige nu er 43,43 kr.

Hvor mange kæder har Rød Merrild på tilbud?

4 kæder har Rød Merrild på tilbud lige nu.

Hvad er den laveste enhedspris?

Den laveste enhedspris lige nu er 108,58 kr pr. kg.

Samme vare hos