Sparekurven

Rose Kylling Hele Lår på tilbud

Log ind for at følge

9 priser fra 10 kr denne uge, i 5 kæder.

Vis nærmeste butik og lager →

9
tilbud
5
kæder
10 kr
laveste pris
20,00 kr pr. kg
laveste enhedspris

Prishistorik

20/apr1/jun13/jul17/aug28/sep

Typisk pris 25 kr

Billigst siden april: 10 kr hos Løvbjerg (uge 34)

På tilbud 8 af de sidste 8 uger

Oftest billigst hos Lidl (9 af 23 uger med tilbud)

Løvbjerg4 tilbud
Illustration: kylling
Rose kyllingelever, kråser el. hjerter
20,00 kr pr. kg
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
10 kr
Illustration: kylling
Kyllingeinderfilet el. hele kyllingelår med ryg
24,00 kr pr. kg
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
119,99 kr
Illustration: kylling
Hele danske kyllingelår
39,99 kr pr. kg
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
59,99 kr
Illustration: kylling
Rose kylling brystfilet el. hot wings
40,00 kr pr. kg
Gælder til torsdag
99,99 kr
Laveste tilbudspris i 90 dage
Lidl2 tilbud
Illustration: kylling
ROSE Hel kylling 1600 g / pk.
31,22 kr pr. kg
Gælder til torsdag
49,95 kr
ROSE Hel kylling 1600 g / pk.
31,22 kr pr. kg
Gælder til torsdag
49,95 kr
Netto1 tilbud
Dansk hel kylling 1450 g.
33,79 kr pr. kg
Gælder til fredag
Nyt i denne uge
49 kr
Typisk tilbudspris 49 kr (90 dage)
Coop 365discount1 tilbud
Rose hel kylling
38,33 kr pr. kg
Gælder til onsdag
Nyt i denne uge
69 kr
Laveste tilbudspris i 90 dage
Calle1 tilbud
Rose Kylling Brystfilet
54,99 kr pr. kg
Gælder til tirsdag
54,99 kr
Laveste tilbudspris i 90 dage

Ofte stillede spørgsmål

Hvor mange tilbud er der på Rose Kylling Hele Lår lige nu?

Der er 9 tilbud på Rose Kylling Hele Lår lige nu, i 5 forskellige kæder.

Hvad er den laveste pris?

Den laveste pris lige nu er 10 kr.

Hvor mange kæder har Rose Kylling Hele Lår på tilbud?

5 kæder har Rose Kylling Hele Lår på tilbud lige nu.

Hvad er den laveste enhedspris?

Den laveste enhedspris lige nu er 20,00 kr pr. kg.

Samme vare hos