Sparekurven

Rose Kyllingebrystfilet på tilbud

Log ind for at følge

17 priser fra 10 kr denne uge, i 7 kæder.

Vis nærmeste butik og lager →

17
tilbud
7
kæder
10 kr
laveste pris
20,00 kr pr. kg
laveste enhedspris

Prishistorik

20/apr1/jun13/jul17/aug28/sep

Typisk pris 17,99 kr

Billigst siden april: 10 kr hos Løvbjerg (uge 34)

På tilbud 8 af de sidste 8 uger

Oftest billigst hos Løvbjerg (12 af 23 uger med tilbud)

Løvbjerg4 tilbud
Illustration: kylling
Rose kyllingelever, kråser el. hjerter
20,00 kr pr. kg
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
10 kr
Illustration: kylling
Rose kylling brystfilet el. hot wings
40,00 kr pr. kg
Gælder til torsdag
99,99 kr
Laveste tilbudspris i 90 dage
Illustration: kylling
Kyllinge pølser, kødpølse el. kyllingebrystfilet pålæg
43,30 kr pr. kg
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
12,99 kr
Illustration: kylling
Kyllingebrystfilet pålæg
103,92 kr pr. kg
Gælder til torsdag
12,99 kr
Lidl8 tilbud
Illustration: kylling
ROSE Hel kylling 1600 g / pk.
31,22 kr pr. kg
Gælder til torsdag
49,95 kr
ROSE Hel kylling 1600 g / pk.
31,22 kr pr. kg
Gælder til torsdag
49,95 kr
MADVÆRKET Kyllingebrystfilet 450 g / pk.
77,67 kr pr. kg
Gælder til torsdag
34,95 kr
MADVÆRKET Kyllingebrystfilet 450 g / pk.
77,67 kr pr. kg
Gælder til torsdag
34,95 kr
MADVÆRKET Kyllingebrystfilet Uden vand. 650 g / pk.
83,00 kr pr. kg
Gælder til torsdag
53,95 kr
MADVÆRKET Kyllingebrystfilet Uden vand. 650 g / pk.
83,00 kr pr. kg
Gælder til torsdag
53,95 kr
MADVÆRKET Kyllingebrystfilet Uden vand. 280 g / pk.
99,82 kr pr. kg
Gælder til torsdag
27,95 kr
MADVÆRKET Kyllingebrystfilet Uden vand. 280 g / pk.
99,82 kr pr. kg
Gælder til torsdag
27,95 kr
Coop 365discount1 tilbud
Rose hel kylling
38,33 kr pr. kg
Gælder til onsdag
Nyt i denne uge
69 kr
Laveste tilbudspris i 90 dage
Calle1 tilbud
Rose Kylling Brystfilet
54,99 kr pr. kg
Gælder til tirsdag
54,99 kr
Laveste tilbudspris i 90 dage
Føtex1 tilbud
Rose kyllingebrystfilet, -lårfilet eller hakket kyllingekød 650-800 g. Hakket kyllingekød med 7-10% fedt.
69,23 kr pr. kg
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
45 kr
Netto1 tilbud
Kyllingebrystfilet eller -inderfilet 400 g
72,50 kr pr. kg
Gælder til fredag
Nyt i denne uge
29 kr
Meny1 tilbud
GESTUS DANSK KYLLINGEBRYSTFILET 1 KG
79,95 kr pr. kg
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
79,95 kr
Typisk tilbudspris 79 kr (90 dage)

Ofte stillede spørgsmål

Hvor mange tilbud er der på Rose Kyllingebrystfilet lige nu?

Der er 17 tilbud på Rose Kyllingebrystfilet lige nu, i 7 forskellige kæder.

Hvad er den laveste pris?

Den laveste pris lige nu er 10 kr.

Hvor mange kæder har Rose Kyllingebrystfilet på tilbud?

7 kæder har Rose Kyllingebrystfilet på tilbud lige nu.

Hvad er den laveste enhedspris?

Den laveste enhedspris lige nu er 20,00 kr pr. kg.

Samme vare hos