Sparekurven

Royal Blanche El. Ipa på tilbud

Log ind for at følge

4 priser fra 59,99 kr denne uge, i 4 kæder.

Vis nærmeste butik og lager →

4
tilbud
4
kæder
59,99 kr
laveste pris
10,10 kr pr. liter
laveste enhedspris

Prishistorik

20/apr1/jun13/jul17/aug28/sep

Typisk pris 54,99 kr

Billigst siden april: 4,50 kr hos Netto (uge 35)

På tilbud 8 af de sidste 8 uger

Oftest billigst hos Fleggaard (6 af 18 uger med tilbud)

Fleggaard1 tilbud
Royal XMAS, Blanche el. IPA 18 x 0,33 l. Flere varianter. Pr. liter 10,10. Ingen pant.
10,10 kr pr. liter
Gælder til tirsdag
59,99 kr
Calle1 tilbud
Royal XMAS, Blanche og IPA 18 x 0,33 l Flere varianter
10,10 kr pr. liter
Gælder til tirsdag
59,99 kr
Pøtzsch1 tilbud
Royal Blanche eller IPA Kasse à 18 x 0,33 liter
10,10 kr pr. liter
Gælder til onsdag
Nyt i denne uge
60 kr
fakta Tyskland1 tilbud
Royal Blanche el. IPA Flere varianter 24 x 0,33 l
Gælder til tirsdag
59,99 kr

Ofte stillede spørgsmål

Hvor mange tilbud er der på Royal Blanche El. Ipa lige nu?

Der er 4 tilbud på Royal Blanche El. Ipa lige nu, i 4 forskellige kæder.

Hvad er den laveste pris?

Den laveste pris lige nu er 59,99 kr.

Hvor mange kæder har Royal Blanche El. Ipa på tilbud?

4 kæder har Royal Blanche El. Ipa på tilbud lige nu.

Hvad er den laveste enhedspris?

Den laveste enhedspris lige nu er 10,10 kr pr. liter.

Samme vare hos