Sparekurven

Shaker på tilbud

Log ind for at følge

13 priser fra 9,95 kr denne uge, i 10 kæder.

Vis nærmeste butik og lager →

13
tilbud
10
kæder
9,95 kr
laveste pris
19,90 kr pr. liter
laveste enhedspris

Prishistorik

20/apr1/jun13/jul17/aug28/sep

Typisk pris 9 kr

Billigst siden april: 8 kr hos Rema 1000 (uge 31)

På tilbud 8 af de sidste 8 uger

Oftest billigst hos Netto (6 af 19 uger med tilbud)

BorderShop2 tilbud
Shake-it Cocktail Mixer Frit valg
19,90 kr pr. liter
Gælder til tirsdag
Nyt i denne uge
9,95 kr
Shaker Lemon & Lime eller Astronaut Frit valg
50,46 kr pr. liter
Gælder til tirsdag
Nyt i denne uge
59,95 kr
Pøtzsch1 tilbud
SHAKER 10% Astronaut Astronaut eller Lemon & Lime Pakke á 6 x 0,33 liter
29,80 kr pr. liter
Gælder til onsdag
Nyt i denne uge
59 kr
Dagli'Brugsen1 tilbud
1664, Breezer, Shaker, Smirnoff eller Somersby 27,5-33 cl. Literpris maks. 36,36 + pant. Frit valg.
30,30 kr pr. liter
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
10 kr
Fleggaard2 tilbud
Shaker Ready To Drink 6x33 cl
30,30 kr pr. liter
Gælder til tirsdag
59,99 kr
Nupo Diet Shake Value Pack 960 g Flere varianter
208,32 kr pr. kg
Gælder til tirsdag
199,99 kr
Netto2 tilbud
Shaker 27,5 cl. + pant.
36,36 kr pr. liter
Gælder til fredag
Nyt i denne uge
10 kr
Shaker 500 ml eller 700 ml. Med kugle for bedre omrystning.
40,00 kr pr. liter
Gælder til fredag
Nyt i denne uge
20 kr
Bilka1 tilbud
Proteinbar ProPud shake 330 ml. Flere varianter. Pr. kg 280.-
42,42 kr pr. liter
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
14 kr
Calle1 tilbud
Shake-It Sirup 0,5 l. Flere varianter. Pr. liter 59,98.
59,98 kr pr. liter
Gælder til tirsdag
29,99 kr
Rema 10001 tilbud
Shake-It mixer 50 cl. Ex. pant
70,00 kr pr. liter
Gælder til lørdag
Nyt i denne uge
35 kr
Føtex1 tilbud
Barebells bar eller shake 55 g / 330 ml. Flere varianter.
254,55 kr pr. kg
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
14 kr
Laveste tilbudspris i 90 dage
Løvbjerg1 tilbud
Nupo diet shake
312,47 kr pr. kg
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
119,99 kr

Ofte stillede spørgsmål

Hvor mange tilbud er der på Shaker lige nu?

Der er 13 tilbud på Shaker lige nu, i 10 forskellige kæder.

Hvad er den laveste pris?

Den laveste pris lige nu er 9,95 kr.

Hvor mange kæder har Shaker på tilbud?

10 kæder har Shaker på tilbud lige nu.

Hvad er den laveste enhedspris?

Den laveste enhedspris lige nu er 19,90 kr pr. liter.

Samme vare hos