Sparekurven

Silverboom på tilbud

Log ind for at følge

12 priser fra 24 kr denne uge, i 8 kæder.

Vis nærmeste butik og lager →

12
tilbud
8
kæder
24 kr
laveste pris
5,56 kr pr. liter
laveste enhedspris

Prishistorik

20/apr1/jun13/jul17/aug28/sep

Typisk pris 39,95 kr

Billigst siden april: 24 kr hos Pøtzsch (uge 40)

På tilbud 8 af de sidste 8 uger

Oftest billigst hos BorderShop (11 af 18 uger med tilbud)

fakta Tyskland2 tilbud
Silverboom Sydafrika Flere varianter 6 x 0,75 l
5,56 kr pr. liter
Gælder til tirsdag
149,99 kr
Silverboom Sydafrika Flere varianter 6 x 0,75 l
5,56 kr pr. liter
Gælder til tirsdag
149,99 kr
Pøtzsch1 tilbud
Silverboom Special Reserve Moscato, Chardonnay, Pinotage Rosé, Sauvignon Blanc eller Shiraz-Merlot Flaske à 0,75 liter, Sydafrika
32,00 kr pr. liter
Gælder til onsdag
Nyt i denne uge
24 kr
BorderShop2 tilbud
Silverboom Shiraz-merlot, Moscato, Rosé, Chardonnay eller Sauvignon Blanc, Sydafrika Frit valg 6 x 75 CL
33,11 kr pr. liter
Gælder til tirsdag
Nyt i denne uge
149 kr
The Wanted Zin eller Silverboom Black Label Rød eller Rosé, Italien
33,32 kr pr. liter
Gælder til tirsdag
Nyt i denne uge
99,95 kr
Laveste tilbudspris i 90 dage
Calle1 tilbud
Silverboom 0,75 l. Spanien
35,99 kr pr. liter
Gælder til tirsdag
26,99 kr
Løvbjerg2 tilbud
Silverboom black label
46,66 kr pr. liter
Gælder til torsdag
Prisen steg 10 kr
139,99 kr
Typisk tilbudspris 139,99 kr (90 dage)
Silverboom special reserve
53,32 kr pr. liter
Gælder til torsdag
39,99 kr
Laveste tilbudspris i 90 dage
Bilka1 tilbud
Golden Zin eller Silverboom a 75 cl. USA eller Sydafrika. Rødvin, hvidvin eller rosé. Pr. liter v/merkøb 59.78
59,78 kr pr. liter
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
269 kr
Scandinavian Park2 tilbud
SILVERBOOM BLACK LABEL 2023 Sydafrikansk rødvin, Cabernet Sauvignon, 15% vol. alk., 0,75 l
66,65 kr pr. liter
Gælder til onsdag
49,99 kr
SILVERBOOM BLACK LABEL 2023 Sydafrikansk rødvin, Cabernet Sauvignon. 15% vol. alk., 0,75 l
66,65 kr pr. liter
Gælder til onsdag
Nyt i denne uge
49,99 kr
Netto1 tilbud
Silverboom, I Dogi Neri eller Grand Puch Bordeaux 75 cl. Rødvin eller hvidvin.
66,67 kr pr. liter
Gælder til fredag
Nyt i denne uge
50 kr

Ofte stillede spørgsmål

Hvor mange tilbud er der på Silverboom lige nu?

Der er 12 tilbud på Silverboom lige nu, i 8 forskellige kæder.

Hvad er den laveste pris?

Den laveste pris lige nu er 24 kr.

Hvor mange kæder har Silverboom på tilbud?

8 kæder har Silverboom på tilbud lige nu.

Hvad er den laveste enhedspris?

Den laveste enhedspris lige nu er 5,56 kr pr. liter.

Samme vare hos