Sparekurven

Stryhns Leverpostej på tilbud

Log ind for at følge

7 priser fra 12,95 kr denne uge, i 4 kæder.

Vis nærmeste butik og lager →

7
tilbud
4
kæder
12,95 kr
laveste pris
31,25 kr pr. kg
laveste enhedspris

Prishistorik

20/apr1/jun13/jul17/aug28/sep

Typisk pris 5 kr

Billigst siden april: 5 kr hos fakta Tyskland (uge 27)

På tilbud 8 af de sidste 8 uger

Oftest billigst hos fakta Tyskland (14 af 23 uger med tilbud)

Fleggaard1 tilbud
Stryhns Grovhakket Leverpostej 400 g
31,25 kr pr. kg
Gælder til tirsdag
25 kr
Coop 365discount1 tilbud
Stryhns leverpostej* 400 g. Kg-pris 45,00. 1 stk.
45,00 kr pr. kg
Gælder til onsdag
Nyt i denne uge
18 kr
fakta Tyskland1 tilbud
Stryhns Leverpostej Grovhakket 400 g
50,00 kr pr. kg
Gælder til tirsdag
20 kr
Lidl4 tilbud
STRYHN'S Leverpostej Grovhakket eller fransk. 400 g / pk.
59,88 kr pr. kg
Gælder til torsdag
23,95 kr
STRYHN'S Leverpostej Grovhakket eller fransk. 400 g / pk.
59,88 kr pr. kg
Gælder til torsdag
23,95 kr
STRYHN'S Leverpostej Grovhakket eller fransk. 200 g / pk.
64,75 kr pr. kg
Gælder til torsdag
12,95 kr
STRYHN'S Leverpostej Grovhakket eller fransk. 200 g / pk.
64,75 kr pr. kg
Gælder til torsdag
12,95 kr

Ofte stillede spørgsmål

Hvor mange tilbud er der på Stryhns Leverpostej lige nu?

Der er 7 tilbud på Stryhns Leverpostej lige nu, i 4 forskellige kæder.

Hvad er den laveste pris?

Den laveste pris lige nu er 12,95 kr.

Hvor mange kæder har Stryhns Leverpostej på tilbud?

4 kæder har Stryhns Leverpostej på tilbud lige nu.

Hvad er den laveste enhedspris?

Den laveste enhedspris lige nu er 31,25 kr pr. kg.

Samme vare hos