Sparekurven

Thise Økologisk Smør på tilbud

Log ind for at følge

13 priser fra 5 kr denne uge, i 7 kæder.

Vis nærmeste butik og lager →

13
tilbud
7
kæder
5 kr
laveste pris
15,00 kr pr. kg
laveste enhedspris

Prishistorik

20/apr1/jun13/jul17/aug28/sep

Typisk pris 5 kr

Billigst siden april: 3,65 kr hos Coop 365discount (uge 39)

På tilbud 8 af de sidste 8 uger

Oftest billigst hos Lidl (8 af 23 uger med tilbud)

Kvickly3 tilbud
Thise økologisk kefir 1 kg
15,00 kr pr. kg
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
15 kr
Änglamark økologisk smoothie
55,56 kr pr. kg
Gælder til torsdag
5 kr
Thise økologisk smør eller smørbart Flere varianter. 200 g.
100,00 kr pr. kg
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
20 kr
Laveste tilbudspris i 90 dage
SuperBrugsen2 tilbud
Thise økologisk kefir 1 kg
15,00 kr pr. kg
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
15 kr
Thise økologisk smør eller smørbart Flere varianter. 200 g.
100,00 kr pr. kg
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
20 kr
Laveste tilbudspris i 90 dage
Lidl4 tilbud
BAKKEDAL Økologisk smør 200 g / stk.
74,75 kr pr. kg
Gælder til torsdag
14,95 kr
BAKKEDAL Økologisk smør 200 g / stk.
74,75 kr pr. kg
Gælder til torsdag
14,95 kr
MADVÆRKET Økologisk smør 200 g / stk.
74,75 kr pr. kg
Gælder til torsdag
14,95 kr
MADVÆRKET Økologisk smør 200 g / stk.
74,75 kr pr. kg
Gælder til torsdag
14,95 kr
Spar1 tilbud
Them Økologisk Revet Ost 140 g.
100,00 kr pr. kg
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
14 kr
Coop 365discount1 tilbud
Thise økologisk revet ost 140 g.
107,14 kr pr. kg
Gælder til onsdag
15 kr
Laveste tilbudspris i 90 dage
Dagli'Brugsen1 tilbud
Thise økologisk vesterhavsost
173,33 kr pr. kg
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
39 kr
Laveste tilbudspris i 90 dage
Løvbjerg1 tilbud
Illustration: mælk
Arla økologisk mælk
10,99 kr pr. liter
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
10,99 kr
Typisk tilbudspris 10,99 kr (90 dage)

Ofte stillede spørgsmål

Hvor mange tilbud er der på Thise Økologisk Smør lige nu?

Der er 13 tilbud på Thise Økologisk Smør lige nu, i 7 forskellige kæder.

Hvad er den laveste pris?

Den laveste pris lige nu er 5 kr.

Hvor mange kæder har Thise Økologisk Smør på tilbud?

7 kæder har Thise Økologisk Smør på tilbud lige nu.

Hvad er den laveste enhedspris?

Den laveste enhedspris lige nu er 15,00 kr pr. kg.

Samme vare hos