Sparekurven

Toffifee på tilbud

Log ind for at følge

6 priser fra 10 kr denne uge, i 5 kæder.

Vis nærmeste butik og lager →

6
tilbud
5
kæder
10 kr
laveste pris
80,00 kr pr. kg
laveste enhedspris

Prishistorik

20/apr1/jun13/jul17/aug28/sep

Typisk pris 11,99 kr

Billigst siden april: 10 kr hos Lidl (uge 30)

På tilbud 8 af de sidste 8 uger

Oftest billigst hos Scandinavian Park (7 af 15 uger med tilbud)

Fleggaard1 tilbud
Toffifee 125 g.
80,00 kr pr. kg
Gælder til tirsdag
10 kr
Laveste tilbudspris i 90 dage
Pøtzsch1 tilbud
Toffifee Sampak à 5 x 125 gram
86,40 kr pr. kg
Gælder til onsdag
Nyt i denne uge
54 kr
fakta Tyskland1 tilbud
Toffifee 2 x 48-pak 800 g
99,99 kr pr. kg
Gælder til tirsdag
79,99 kr
Lidl2 tilbud
Toffifee 125 g.
160,00 kr pr. kg
Gælder til lørdag
Nyt i denne uge
20 kr
Typisk tilbudspris 20 kr (90 dage)
Toffifee 125 g.
160,00 kr pr. kg
Gælder til lørdag
20 kr
Typisk tilbudspris 20 kr (90 dage)
Scandinavian Park1 tilbud
TOFFIFEE 4+1 gratis 15 stk. pr. pakke
3,33 kr pr. stk
Gælder til onsdag
49,99 kr

Ofte stillede spørgsmål

Hvor mange tilbud er der på Toffifee lige nu?

Der er 6 tilbud på Toffifee lige nu, i 5 forskellige kæder.

Hvad er den laveste pris?

Den laveste pris lige nu er 10 kr.

Hvor mange kæder har Toffifee på tilbud?

5 kæder har Toffifee på tilbud lige nu.

Hvad er den laveste enhedspris?

Den laveste enhedspris lige nu er 80,00 kr pr. kg.

Samme vare hos