Sparekurven

Toms Kæmpe Skildpadder på tilbud

Log ind for at følge

9 priser fra 9,99 kr denne uge, i 6 kæder.

Vis nærmeste butik og lager →

9
tilbud
6
kæder
9,99 kr
laveste pris
63,45 kr pr. kg
laveste enhedspris

Prishistorik

20/apr1/jun13/jul17/aug28/sep

Typisk pris 15 kr

Billigst siden april: 5 kr hos Min Købmand (uge 40)

På tilbud 8 af de sidste 8 uger

Oftest billigst hos Løvbjerg (5 af 15 uger med tilbud)

BorderShop1 tilbud
Toms Skildpadder 45 stk, 1,26 kg
63,45 kr pr. kg
Gælder til tirsdag
Nyt i denne uge
79,95 kr
Løvbjerg1 tilbud
Illustration: slik og chokolade
Toms go’e stænger el. kæmpe skildpadder 2-pk
86,12 kr pr. kg
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
9,99 kr
fakta Tyskland3 tilbud
Toms Kæmpe Skildpadder 30-pak 840 g Kg-pris 95,12
95,23 kr pr. kg
Gælder til tirsdag
79,99 kr
Toms Kæmpe Skildpadder 30-pak 840 g
95,23 kr pr. kg
Gælder til tirsdag
79,99 kr
Toms Skildpadde Julekalender 304 g
279,57 kr pr. kg
Gælder til tirsdag
84,99 kr
Scandinavian Park1 tilbud
TOMS KÆMPE SKILDPADDER 840 g
107,13 kr pr. kg
Gælder til onsdag
89,99 kr
Typisk tilbudspris 89,99 kr (90 dage)
Spar1 tilbud
Toms Mini Skildpadder 120 g.
250,00 kr pr. kg
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
30 kr
Laveste tilbudspris i 90 dage
Fleggaard2 tilbud
Toms Skildpadde Julekalender 304 g
263,13 kr pr. kg
Gælder til tirsdag
79,99 kr
Toms Kæmpe Skildpadder 45 stk.
2,22 kr pr. stk
Gælder til tirsdag
100 kr

Ofte stillede spørgsmål

Hvor mange tilbud er der på Toms Kæmpe Skildpadder lige nu?

Der er 9 tilbud på Toms Kæmpe Skildpadder lige nu, i 6 forskellige kæder.

Hvad er den laveste pris?

Den laveste pris lige nu er 9,99 kr.

Hvor mange kæder har Toms Kæmpe Skildpadder på tilbud?

6 kæder har Toms Kæmpe Skildpadder på tilbud lige nu.

Hvad er den laveste enhedspris?

Den laveste enhedspris lige nu er 63,45 kr pr. kg.

Samme vare hos