Sparekurven

Toms Snebolde på tilbud

Log ind for at følge

5 priser fra 16,99 kr denne uge, i 5 kæder.

Vis nærmeste butik og lager →

5
tilbud
5
kæder
16,99 kr
laveste pris
109,88 kr pr. kg
laveste enhedspris

Prishistorik

20/apr1/jun13/jul17/aug28/sep

Typisk pris 34,99 kr

Billigst siden april: 16,66 kr hos Fleggaard (uge 36)

På tilbud 6 af de sidste 8 uger

Oftest billigst hos Scandinavian Park (8 af 16 uger med tilbud)

Fleggaard1 tilbud
Toms Snebolde 850-910 g. Flere varianter. Pr. kg max 117,64.
109,88 kr pr. kg
Gælder til tirsdag
99,99 kr
Pøtzsch1 tilbud
Toms Snebolde eller Mini snebolde Dåse à 850 - 910 gram
113,63 kr pr. kg
Gælder til onsdag
Nyt i denne uge
99,99 kr
Scandinavian Park1 tilbud
TOMS SNEBOLDE 910 g
120,87 kr pr. kg
Gælder til onsdag
109,99 kr
fakta Tyskland1 tilbud
Toms Snebolde el. Mini Snebolde Flere varianter 850 g
129,40 kr pr. kg
Gælder til tirsdag
109,99 kr
Calle1 tilbud
Toms Snebolde 124 g. Flere varianter.
137,02 kr pr. kg
Gælder til tirsdag
16,99 kr

Ofte stillede spørgsmål

Hvor mange tilbud er der på Toms Snebolde lige nu?

Der er 5 tilbud på Toms Snebolde lige nu, i 5 forskellige kæder.

Hvad er den laveste pris?

Den laveste pris lige nu er 16,99 kr.

Hvor mange kæder har Toms Snebolde på tilbud?

5 kæder har Toms Snebolde på tilbud lige nu.

Hvad er den laveste enhedspris?

Den laveste enhedspris lige nu er 109,88 kr pr. kg.

Samme vare hos