Sparekurven

Underberg på tilbud

Log ind for at følge

9 priser fra 74,99 kr denne uge, i 5 kæder.

Vis nærmeste butik og lager →

9
tilbud
5
kæder
74,99 kr
laveste pris
8,33 kr pr. liter
laveste enhedspris

Prishistorik

20/apr1/jun13/jul17/aug28/sep

Typisk pris 59,99 kr

Billigst siden april: 25 kr hos Rema 1000 (uge 35)

På tilbud 8 af de sidste 8 uger

Oftest billigst hos Scandinavian Park (7 af 15 uger med tilbud)

Scandinavian Park2 tilbud
UNDERBERG 30 x 0,02 l
8,33 kr pr. liter
Gælder til onsdag
149,99 kr
Laveste tilbudspris i 90 dage
UNDERBERG 30 x 0,02 l
249,98 kr pr. liter
Gælder til onsdag
149,99 kr
Laveste tilbudspris i 90 dage
Fleggaard2 tilbud
Underberg 30 x 20 ml. 44%.
9,17 kr pr. liter
Gælder til tirsdag
165 kr
Underberg Espresso Herbtini 12 x 20 ml
26,04 kr pr. liter
Gælder til tirsdag
74,99 kr
Kvickly2 tilbud
O.P. Anderson Aquavit, Dr. Nielsen Bitter, Aperol, Sierra Tequila, Bushmills Original Whiskey, Aalborg Jubilæums Akvavit, Hansen Rom, Licor 43, Pure Shots, Aalborg Porse Akvavit eller Underberg Box 50 - 70 cl/12 x cl. Literpris maks. 495,83. Frit valg.
170,00 kr pr. liter
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
119 kr
O.P. Anderson Aquavit, Dr. Nielsen Bitter, Aperol, Sierra Tequila, Bushmills Original Whiskey, Aalborg Jubilæums Akvavit, Hansen Rom, Licor 43, Pure Shots, Aalborg Porse Akvavit eller Underberg Box 50 - 70 cl/12 x cl. Literpris maks. 495,83. Frit valg.
170,00 kr pr. liter
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
119 kr
SuperBrugsen2 tilbud
O.P. Anderson Aquavit, Dr. Nielsen Bitter, Aperol, Sierra Tequila, Bushmills Original Whiskey, Aalborg Jubilæums Akvavit, Hansen Rom, Licor 43, Pure Shots, Aalborg Porse Akvavit eller Underberg Box
170,00 kr pr. liter
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
119 kr
O.P. Anderson Aquavit, Dr. Nielsen Bitter, Aperol, Sierra Tequila, Bushmills Original Whiskey, Aalborg Jubilæums Akvavit, Hansen Rom, Licor 43, Pure Shots, Aalborg Porse Akvavit eller Underberg Box 50 - 70 cl/12 x cl. Literpris maks. 495,83. Frit valg.
170,00 kr pr. liter
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
119 kr
BorderShop1 tilbud
Underberg Bitter 44% 30 x 2 cl
266,58 kr pr. liter
Gælder til tirsdag
Nyt i denne uge
159,95 kr

Ofte stillede spørgsmål

Hvor mange tilbud er der på Underberg lige nu?

Der er 9 tilbud på Underberg lige nu, i 5 forskellige kæder.

Hvad er den laveste pris?

Den laveste pris lige nu er 74,99 kr.

Hvor mange kæder har Underberg på tilbud?

5 kæder har Underberg på tilbud lige nu.

Hvad er den laveste enhedspris?

Den laveste enhedspris lige nu er 8,33 kr pr. liter.

Samme vare hos