Weinbiet Spätburgunder på tilbud
Log ind for at følge4 priser fra 59 kr denne uge, i 2 kæder.
4
tilbud
2
kæder
59 kr
laveste pris
78,67 kr pr. liter
laveste enhedspris
Prishistorik
Typisk pris 64 kr
Billigst siden april: 59 kr hos SuperBrugsen (uge 39)
På tilbud 2 af de sidste 8 uger
Oftest billigst hos Rema 1000 (2 af 4 uger med tilbud)
SuperBrugsen2 tilbud
Weinbiet Spätburgunder eller Riesling Tyskland. 75 cl. Literpris 78,67. Frit valg.
Nyt i denne uge
59 kr
Weinbiet Spätburgunder eller Riesling Tyskland. 75 cl. Literpris 78,67. Frit valg.
Nyt i denne uge
59 kr
Kvickly2 tilbud
Weinbiet Spätburgunder eller Riesling Tyskland. 75 cl. Literpris 78,67. Frit valg.
Nyt i denne uge
59 kr
Weinbiet Spätburgunder eller Riesling Tyskland. 75 cl. Literpris 78,67. Frit valg.
Nyt i denne uge
59 kr
Ofte stillede spørgsmål
Hvor mange tilbud er der på Weinbiet Spätburgunder lige nu?
Der er 4 tilbud på Weinbiet Spätburgunder lige nu, i 2 forskellige kæder.
Hvad er den laveste pris?
Den laveste pris lige nu er 59 kr.
Hvor mange kæder har Weinbiet Spätburgunder på tilbud?
2 kæder har Weinbiet Spätburgunder på tilbud lige nu.
Hvad er den laveste enhedspris?
Den laveste enhedspris lige nu er 78,67 kr pr. liter.