Sparekurven

Xtra! Hel Kylling på tilbud

Log ind for at følge

13 priser fra 17,77 kr denne uge, i 8 kæder.

Vis nærmeste butik og lager →

13
tilbud
8
kæder
17,77 kr
laveste pris
17,77 kr pr. kg
laveste enhedspris

Prishistorik

20/apr1/jun13/jul17/aug28/sep

Typisk pris 17,77 kr

Billigst siden april: 16 kr hos Netto (uge 35)

På tilbud 8 af de sidste 8 uger

Oftest billigst hos Lidl (8 af 23 uger med tilbud)

Calle1 tilbud
Hakket Kylling 7-10%
17,77 kr pr. kg
Gælder til tirsdag
17,77 kr
Lidl6 tilbud
MADVÆRKET Hel kylling 1350 g
28,89 kr pr. kg
Gælder til lørdag
39 kr
Laveste tilbudspris i 90 dage
MADVÆRKET Hel kylling 1350 g
28,89 kr pr. kg
Gælder til lørdag
Nyt i denne uge
39 kr
Laveste tilbudspris i 90 dage
Illustration: kylling
ROSE Hel kylling 1600 g / pk.
31,22 kr pr. kg
Gælder til torsdag
49,95 kr
ROSE Hel kylling 1600 g / pk.
31,22 kr pr. kg
Gælder til torsdag
49,95 kr
MADVÆRKET Hel kylling 1350 g / stk.
37,00 kr pr. kg
Gælder til torsdag
49,95 kr
MADVÆRKET Hel kylling 1350 g / stk.
37,00 kr pr. kg
Gælder til torsdag
49,95 kr
Netto1 tilbud
Dansk hel kylling 1450 g.
33,79 kr pr. kg
Gælder til fredag
Nyt i denne uge
49 kr
Typisk tilbudspris 49 kr (90 dage)
Bilka1 tilbud
Danpo hel dansk kylling 1,35 kg
36,30 kr pr. kg
Gælder til torsdag
49 kr
Laveste tilbudspris i 90 dage
Coop 365discount1 tilbud
Rose hel kylling
38,33 kr pr. kg
Gælder til onsdag
Nyt i denne uge
69 kr
Laveste tilbudspris i 90 dage
Løvbjerg1 tilbud
Illustration: kylling
Hele danske kyllingelår
39,99 kr pr. kg
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
59,99 kr
Kvickly1 tilbud
Frijsenborg hel kylling 1350 g
55,56 kr pr. kg
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
75 kr
Typisk tilbudspris 75 kr (90 dage)
SuperBrugsen1 tilbud
Frijsenborg hel kylling 1350 g
55,56 kr pr. kg
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
75 kr
Typisk tilbudspris 75 kr (90 dage)

Ofte stillede spørgsmål

Hvor mange tilbud er der på Xtra! Hel Kylling lige nu?

Der er 13 tilbud på Xtra! Hel Kylling lige nu, i 8 forskellige kæder.

Hvad er den laveste pris?

Den laveste pris lige nu er 17,77 kr.

Hvor mange kæder har Xtra! Hel Kylling på tilbud?

8 kæder har Xtra! Hel Kylling på tilbud lige nu.

Hvad er den laveste enhedspris?

Den laveste enhedspris lige nu er 17,77 kr pr. kg.

Samme vare hos