Sparekurven

Xtra! Kyllingebryst Med Lage på tilbud

Log ind for at følge

7 priser fra 12,95 kr denne uge, i 5 kæder.

Vis nærmeste butik og lager →

7
tilbud
5
kæder
12,95 kr
laveste pris
19,99 kr pr. kg
laveste enhedspris

Prishistorik

20/apr1/jun13/jul17/aug28/sep

Typisk pris 12,95 kr

Billigst siden april: 12,95 kr hos Lidl (uge 18)

På tilbud 8 af de sidste 8 uger

Oftest billigst hos Lidl (23 af 23 uger med tilbud)

Løvbjerg2 tilbud
Illustration: kylling
Kyllinge overlår med rygben
19,99 kr pr. kg
Gælder til torsdag
Prisen faldt 5 kr
19,99 kr
Laveste tilbudspris i 90 dage
Illustration: kylling
Kyllingebrystfilet pålæg
103,92 kr pr. kg
Gælder til torsdag
12,99 kr
Coop 365discount1 tilbud
Xtra! kyllingebryst med lage eller -lårfilet
73,75 kr pr. kg
Gælder til onsdag
Prisen steg 4 kr
59 kr
Typisk tilbudspris 57 kr (90 dage)
SuperBrugsen1 tilbud
Xtra! marineret kyllingebryst med citron/rosmarin eller bbq
93,33 kr pr. kg
Gælder til torsdag
Prisen faldt 4 kr
35 kr
Laveste tilbudspris i 90 dage
Kvickly1 tilbud
Xtra! marineret kyllingebryst med citron/rosmarin eller bbq 375 g
93,33 kr pr. kg
Gælder til torsdag
Prisen faldt 4 kr
35 kr
Laveste tilbudspris i 90 dage
Lidl2 tilbud
PÅLÆGSSLAGTEREN Kyllingebryst 120 g
107,92 kr pr. kg
Gælder til torsdag
12,95 kr
PÅLÆGSSLAGTEREN Kyllingebryst 120 g
107,92 kr pr. kg
Gælder til torsdag
12,95 kr

Ofte stillede spørgsmål

Hvor mange tilbud er der på Xtra! Kyllingebryst Med Lage lige nu?

Der er 7 tilbud på Xtra! Kyllingebryst Med Lage lige nu, i 5 forskellige kæder.

Hvad er den laveste pris?

Den laveste pris lige nu er 12,95 kr.

Hvor mange kæder har Xtra! Kyllingebryst Med Lage på tilbud?

5 kæder har Xtra! Kyllingebryst Med Lage på tilbud lige nu.

Hvad er den laveste enhedspris?

Den laveste enhedspris lige nu er 19,99 kr pr. kg.

Samme vare hos