Sparekurven
Tilbud nær Herlev · skift sted

Lidl tilbud i Herlev

Alle 600 tilbud hos Lidl denne uge og 24 butikker i Herlev, nærmeste 2,6 km, med åbningstider. Opdateret hver time.

600
tilbud
9
kategorier
24
butikker
2,6 km
til nærmeste

Drikkevarer

COCA-COLA/SPRITE Sodavand 1,5 L
10,00 kr pr. liter
Gælder til lørdag
Nyt i denne uge
15 kr
COCA-COLA/FANTA Sodavand 24 x 250 ml
13,17 kr pr. liter
Gælder til lørdag
Nyt i denne uge
79 kr
FANTA Sodavand Sukkerfri. Skovbærsmag. Ekskl. pant. 500 ml
30,00 kr pr. liter
Gælder til lørdag
Nyt i denne uge
15 kr
FANTA Sodavand Sukkerfri. Skovbærsmag. Ekskl. pant. 500 ml
30,00 kr pr. liter
Gælder til lørdag
15 kr
FRATELLI FELICI Rødvin eller hvidvin 3 l
33,00 kr pr. liter
Gælder til lørdag
99 kr
FRATELLI FELICI Rødvin eller hvidvin 3 l
33,00 kr pr. liter
Gælder til lørdag
99 kr
CIMAROSA Vin i små flasker 25 cl
50,00 kr pr. liter
Gælder til lørdag
Nyt i denne uge
50 kr
MADVÆRKET Kyllingebrystfilet Uden vand. 280 g / pk.
99,82 kr pr. kg
Gælder til torsdag
27,95 kr
MADVÆRKET Kyllingebrystfilet Uden vand. 280 g / pk.
99,82 kr pr. kg
Gælder til torsdag
27,95 kr

Lidls 24 butikker i Herlev

Kbh., Bagsværd, VadstrupvejVadstrupvej 21, 2880 Bagsværd2,6 kmKbh., Herlev, StationsalleenStationsalleen 7, 2730 Herlev2,9 kmLidl VærløseMalmparken 17, 3500 VærløseÅben til 223,2 kmKbh., Ballerup, CentrumgadenCentrumgaden 16, 2750 Ballerup4,2 kmKbh., Søborg, H. Gladsaxe TorvHøje Gladsaxe Torv 2, 2860 Søborg4,7 kmKbh., Tingbjerg, RutenRuten 6, Tingbjerg, 2700 København NV4,8 kmKbh., Brønshøj, Frd.SundsvejFrederikssundsvej 266, 2700 Brønshøj4,9 kmKbh., Virum, HummeltoftevejHummeltoftevej 14, 2830 Virum5,8 kmKbh., Lyngby, Chr. X AlléChristian X's Alle 3-7, 2800 Lyngby5,8 kmKbh., Dyssegård, VangedevejVangedevej 142, 2870 Dyssegård6,1 kmLidl SøborgPeter Rørdams Vej 2, 2860 SøborgÅben til 21:307,5 kmKbh., Rødovre, RoskildevejRoskildevej 340, 2610 Rødovre8 kmKbh., Nordvest, LygtenLygten 49, 2400 København NV8 kmLidlDirch Passers Allé 1, 1959 FrederiksbergÅben til 228,2 kmKbh., Østerbro, EmdrupvejEmdrupvej 22, 2100 København Ø8,4 kmKbh., Valby, RoskildevejRoskildevej 168, 2500 Valby8,4 kmFarum, Farum BytorvFarum Bytorv 76, 3520 Farum8,5 kmKbh., Frederiksberg, Ndr. FasanvejNordre Fasanvej 207, 2000 Frederiksberg8,5 kmKøbenhavn NKbh., Nørrebro, Nørrebrogade, 2200 København N8,7 kmKbh., Glostrup, BanegårdsvejBanegårdsvej 27, 2600 Glostrup8,8 kmKbh., Hvidovre, ImmerkærImmerkær 27, 2650 Hvidovre8,8 kmKbh., Frederiksberg, Ndr. FasanvejNordre Fasanvej 27, 2000 Frederiksberg9 kmLidl HellerupHans Knudsens Plads 1B, 2900 HellerupÅben til 229 kmKbh., Valby, Sdr. FasanvejSøndre Fasanvej 90, st. 1, 2500 Valby10 km

Mere fra Lidl og Herlev

Lidl i nabobyerne

Varer med egen side hos Lidl