Sparekurven
Tilbud nær Rødovre · skift sted

Lidl tilbud i Rødovre

Alle 600 tilbud hos Lidl denne uge og 34 butikker i Rødovre, nærmeste 1,2 km, med åbningstider. Opdateret hver time.

600
tilbud
9
kategorier
34
butikker
1,2 km
til nærmeste

Drikkevarer

COCA-COLA/SPRITE Sodavand 1,5 L
10,00 kr pr. liter
Gælder til lørdag
Nyt i denne uge
15 kr
COCA-COLA/FANTA Sodavand 24 x 250 ml
13,17 kr pr. liter
Gælder til lørdag
Nyt i denne uge
79 kr
FANTA Sodavand Sukkerfri. Skovbærsmag. Ekskl. pant. 500 ml
30,00 kr pr. liter
Gælder til lørdag
Nyt i denne uge
15 kr
FANTA Sodavand Sukkerfri. Skovbærsmag. Ekskl. pant. 500 ml
30,00 kr pr. liter
Gælder til lørdag
15 kr
FRATELLI FELICI Rødvin eller hvidvin 3 l
33,00 kr pr. liter
Gælder til lørdag
99 kr
FRATELLI FELICI Rødvin eller hvidvin 3 l
33,00 kr pr. liter
Gælder til lørdag
99 kr
CIMAROSA Vin i små flasker 25 cl
50,00 kr pr. liter
Gælder til lørdag
Nyt i denne uge
50 kr
MADVÆRKET Kyllingebrystfilet Uden vand. 280 g / pk.
99,82 kr pr. kg
Gælder til torsdag
27,95 kr
MADVÆRKET Kyllingebrystfilet Uden vand. 280 g / pk.
99,82 kr pr. kg
Gælder til torsdag
27,95 kr

Lidls 34 butikker i Rødovre

Kbh., Rødovre, RoskildevejRoskildevej 340, 2610 Rødovre1,2 kmKbh., Hvidovre, ImmerkærImmerkær 27, 2650 Hvidovre2,1 kmKbh., Valby, RoskildevejRoskildevej 168, 2500 Valby2,4 kmLidlDirch Passers Allé 1, 1959 FrederiksbergÅben til 223,5 kmKbh., Glostrup, BanegårdsvejBanegårdsvej 27, 2600 Glostrup3,6 kmKbh., Brønshøj, Frd.SundsvejFrederikssundsvej 266, 2700 Brønshøj3,7 kmKbh., Valby, CenterparkenCenterparken 34, 2500 Valby3,9 kmKbh., Herlev, StationsalleenStationsalleen 7, 2730 Herlev4,1 kmKbh., Valby, Sdr. FasanvejSøndre Fasanvej 90, st. 1, 2500 Valby4,6 kmKbh., Tingbjerg, RutenRuten 6, Tingbjerg, 2700 København NV4,7 kmKbh., Frederiksberg, Ndr. FasanvejNordre Fasanvej 27, 2000 Frederiksberg4,7 kmKbh., Valby, GrønttorvetTorveporten 8, 2500 Valby4,8 kmKbh., Frederiksberg, Ndr. FasanvejNordre Fasanvej 207, 2000 Frederiksberg5,5 kmKbh., Sjælør, Sjælør BoulevardSjælør Boulevard 141-143, 2500 Valby5,5 kmKbh., Vallensbæk, BlomsterengenBlomsterengen 10, 2625 Vallensbæk Nordmark6 kmKbh., Avedøre, SadelmagerportenSadelmagerporten 2, 2650 Hvidovre6 kmLidl VærløseMalmparken 17, 3500 VærløseÅben til 226,1 kmKøbenhavn NKbh., Nørrebro, Nørrebrogade, 2200 København N6,2 kmKbh., Søborg, H. Gladsaxe TorvHøje Gladsaxe Torv 2, 2860 Søborg6,2 kmKbh., Nordvest, LygtenLygten 49, 2400 København NV6,3 kmKbh., Hvidovre, Friheden, StrandmarksvejStrandmarksvej 20, 2650 Hvidovre6,4 kmLidl SøborgPeter Rørdams Vej 2, 2860 SøborgÅben til 21:306,6 kmAlbertslund, StationstorvetStationstorvet 14, 2620 Albertslund6,6 kmKbh., Vest, VesterbrogadeVesterbrogade 25, 1620 København V7 kmKbh., Vesterbro, FisketorvetKalvebod Brygge 59, 1560 København V7,3 kmKbh., Brøndby Str., Gl. Køge LandevejGammel Køge Landevej 774, 2660 Brøndby Strand7,5 kmKbh., Østerbro, EmdrupvejEmdrupvej 22, 2100 København Ø7,8 kmKbh., Ballerup, CentrumgadenCentrumgaden 16, 2750 Ballerup7,8 kmKbh., Dyssegård, VangedevejVangedevej 142, 2870 Dyssegård7,9 kmLidl HellerupHans Knudsens Plads 1B, 2900 HellerupÅben til 227,9 kmKbh., Østerbro, ØsterbrogadeØsterbrogade 111-113, 2100 København Ø8,7 kmKbh., Bagsværd, VadstrupvejVadstrupvej 21, 2880 Bagsværd8,7 kmKbh., Nordhavn, Göteborg PladsGöteborg Plads 16, 2150 Nordhavn9,7 kmKbh., Lyngby, Chr. X AlléChristian X's Alle 3-7, 2800 Lyngby9,9 km

Mere fra Lidl og Rødovre

Lidl i nabobyerne

Varer med egen side hos Lidl