Sparekurven
Tilbud nær Hvidovre · skift sted

Lidl tilbud i Hvidovre

Alle 600 tilbud hos Lidl denne uge og 30 butikker i Hvidovre, nærmeste 1 km, med åbningstider. Opdateret hver time.

600
tilbud
9
kategorier
30
butikker
1 km
til nærmeste

Drikkevarer

COCA-COLA/SPRITE Sodavand 1,5 L
10,00 kr pr. liter
Gælder til lørdag
Nyt i denne uge
15 kr
COCA-COLA/FANTA Sodavand 24 x 250 ml
13,17 kr pr. liter
Gælder til lørdag
Nyt i denne uge
79 kr
FANTA Sodavand Sukkerfri. Skovbærsmag. Ekskl. pant. 500 ml
30,00 kr pr. liter
Gælder til lørdag
Nyt i denne uge
15 kr
FANTA Sodavand Sukkerfri. Skovbærsmag. Ekskl. pant. 500 ml
30,00 kr pr. liter
Gælder til lørdag
15 kr
FRATELLI FELICI Rødvin eller hvidvin 3 l
33,00 kr pr. liter
Gælder til lørdag
99 kr
FRATELLI FELICI Rødvin eller hvidvin 3 l
33,00 kr pr. liter
Gælder til lørdag
99 kr
CIMAROSA Vin i små flasker 25 cl
50,00 kr pr. liter
Gælder til lørdag
Nyt i denne uge
50 kr
MADVÆRKET Kyllingebrystfilet Uden vand. 280 g / pk.
99,82 kr pr. kg
Gælder til torsdag
27,95 kr
MADVÆRKET Kyllingebrystfilet Uden vand. 280 g / pk.
99,82 kr pr. kg
Gælder til torsdag
27,95 kr

Lidls 30 butikker i Hvidovre

Kbh., Hvidovre, Friheden, StrandmarksvejStrandmarksvej 20, 2650 Hvidovre1 kmKbh., Avedøre, SadelmagerportenSadelmagerporten 2, 2650 Hvidovre1 kmKbh., Valby, CenterparkenCenterparken 34, 2500 Valby2,8 kmKbh., Valby, GrønttorvetTorveporten 8, 2500 Valby3,5 kmKbh., Hvidovre, ImmerkærImmerkær 27, 2650 Hvidovre3,7 kmKbh., Brøndby Str., Gl. Køge LandevejGammel Køge Landevej 774, 2660 Brøndby Strand4,1 kmKbh., Rødovre, RoskildevejRoskildevej 340, 2610 Rødovre4,5 kmKbh., Sjælør, Sjælør BoulevardSjælør Boulevard 141-143, 2500 Valby4,6 kmKbh., Valby, RoskildevejRoskildevej 168, 2500 Valby4,7 kmKbh., Valby, Sdr. FasanvejSøndre Fasanvej 90, st. 1, 2500 Valby5,1 kmKbh., Glostrup, BanegårdsvejBanegårdsvej 27, 2600 Glostrup5,6 kmLidlDirch Passers Allé 1, 1959 FrederiksbergÅben til 226,1 kmKbh., Frederiksberg, Ndr. FasanvejNordre Fasanvej 27, 2000 Frederiksberg6,6 kmKbh., Vesterbro, FisketorvetKalvebod Brygge 59, 1560 København V6,7 kmKbh., Vallensbæk, BlomsterengenBlomsterengen 10, 2625 Vallensbæk Nordmark6,7 kmKbh., Vest, VesterbrogadeVesterbrogade 25, 1620 København V7,3 kmKbh., Ishøj, IndustriskelletIndustriskellet 1, 2635 Ishøj7,5 kmKbh., Amager, KongelundsvejKongelundsvej 65, 2300 København S7,6 kmAlbertslund, StationstorvetStationstorvet 14, 2620 Albertslund7,8 kmKastrup, KongelundsvejKongelundsvej 479, 2770 Kastrup8 kmKbh., Frederiksberg, Ndr. FasanvejNordre Fasanvej 207, 2000 Frederiksberg8,1 kmKbh., Brønshøj, Frd.SundsvejFrederikssundsvej 266, 2700 Brønshøj8,8 kmKøbenhavn NKbh., Nørrebro, Nørrebrogade, 2200 København N8,8 kmLidlAmagerbrogade 114, 2300 KøbenhavnÅben til 229,2 kmKbh. S., Amager, AmagerbrogadeAmagerbrogade 185, 2300 København S9,3 kmKbh., Nordvest, LygtenLygten 49, 2400 København NV9,4 kmKbh., Kastrup, Amager LandevejAmager Landevej 42, 2770 Kastrup9,5 kmKbh., Tingbjerg, RutenRuten 6, Tingbjerg, 2700 København NV9,6 kmLidl HundigeOver Bølgen 25, 2670 GreveÅben til 219,7 kmKbh., Herlev, StationsalleenStationsalleen 7, 2730 Herlev9,8 km

Mere fra Lidl og Hvidovre

Lidl i nabobyerne

Varer med egen side hos Lidl