Sparekurven
Tilbud nær Vallensbæk · skift sted

Lidl tilbud i Vallensbæk

Alle 600 tilbud hos Lidl denne uge og 17 butikker i Vallensbæk, nærmeste 1,6 km, med åbningstider. Opdateret hver time.

600
tilbud
9
kategorier
17
butikker
1,6 km
til nærmeste

Drikkevarer

COCA-COLA/SPRITE Sodavand 1,5 L
10,00 kr pr. liter
Gælder til lørdag
Nyt i denne uge
15 kr
COCA-COLA/FANTA Sodavand 24 x 250 ml
13,17 kr pr. liter
Gælder til lørdag
Nyt i denne uge
79 kr
FANTA Sodavand Sukkerfri. Skovbærsmag. Ekskl. pant. 500 ml
30,00 kr pr. liter
Gælder til lørdag
Nyt i denne uge
15 kr
FANTA Sodavand Sukkerfri. Skovbærsmag. Ekskl. pant. 500 ml
30,00 kr pr. liter
Gælder til lørdag
15 kr
FRATELLI FELICI Rødvin eller hvidvin 3 l
33,00 kr pr. liter
Gælder til lørdag
99 kr
FRATELLI FELICI Rødvin eller hvidvin 3 l
33,00 kr pr. liter
Gælder til lørdag
99 kr
CIMAROSA Vin i små flasker 25 cl
50,00 kr pr. liter
Gælder til lørdag
Nyt i denne uge
50 kr
MADVÆRKET Kyllingebrystfilet Uden vand. 280 g / pk.
99,82 kr pr. kg
Gælder til torsdag
27,95 kr
MADVÆRKET Kyllingebrystfilet Uden vand. 280 g / pk.
99,82 kr pr. kg
Gælder til torsdag
27,95 kr

Lidls 17 butikker i Vallensbæk

Mere fra Lidl og Vallensbæk

Lidl i nabobyerne

Varer med egen side hos Lidl