Sparekurven
Tilbud nær Frederiksberg · skift sted

Lidl tilbud i Frederiksberg

Alle 600 tilbud hos Lidl denne uge og 36 butikker i Frederiksberg, nærmeste 0,3 km, med åbningstider. Opdateret hver time.

600
tilbud
9
kategorier
36
butikker
0,3 km
til nærmeste

Drikkevarer

COCA-COLA/SPRITE Sodavand 1,5 L
10,00 kr pr. liter
Gælder til lørdag
Nyt i denne uge
15 kr
COCA-COLA/FANTA Sodavand 24 x 250 ml
13,17 kr pr. liter
Gælder til lørdag
Nyt i denne uge
79 kr
FANTA Sodavand Sukkerfri. Skovbærsmag. Ekskl. pant. 500 ml
30,00 kr pr. liter
Gælder til lørdag
Nyt i denne uge
15 kr
FANTA Sodavand Sukkerfri. Skovbærsmag. Ekskl. pant. 500 ml
30,00 kr pr. liter
Gælder til lørdag
15 kr
FRATELLI FELICI Rødvin eller hvidvin 3 l
33,00 kr pr. liter
Gælder til lørdag
99 kr
FRATELLI FELICI Rødvin eller hvidvin 3 l
33,00 kr pr. liter
Gælder til lørdag
99 kr
CIMAROSA Vin i små flasker 25 cl
50,00 kr pr. liter
Gælder til lørdag
Nyt i denne uge
50 kr
MADVÆRKET Kyllingebrystfilet Uden vand. 280 g / pk.
99,82 kr pr. kg
Gælder til torsdag
27,95 kr
MADVÆRKET Kyllingebrystfilet Uden vand. 280 g / pk.
99,82 kr pr. kg
Gælder til torsdag
27,95 kr

Lidls 36 butikker i Frederiksberg

Kbh., Frederiksberg, Ndr. FasanvejNordre Fasanvej 27, 2000 Frederiksberg0,3 kmLidlDirch Passers Allé 1, 1959 FrederiksbergÅben til 221,2 kmKbh., Valby, Sdr. FasanvejSøndre Fasanvej 90, st. 1, 2500 Valby1,3 kmKbh., Frederiksberg, Ndr. FasanvejNordre Fasanvej 207, 2000 Frederiksberg1,8 kmKbh., Vest, VesterbrogadeVesterbrogade 25, 1620 København V2,3 kmKbh., Sjælør, Sjælør BoulevardSjælør Boulevard 141-143, 2500 Valby2,4 kmKøbenhavn NKbh., Nørrebro, Nørrebrogade, 2200 København N2,4 kmKbh., Valby, RoskildevejRoskildevej 168, 2500 Valby2,6 kmKbh., Vesterbro, FisketorvetKalvebod Brygge 59, 1560 København V3 kmKbh., Valby, GrønttorvetTorveporten 8, 2500 Valby3 kmKbh., Nordvest, LygtenLygten 49, 2400 København NV3,2 kmKbh., Valby, CenterparkenCenterparken 34, 2500 Valby3,6 kmLidl SøborgPeter Rørdams Vej 2, 2860 SøborgÅben til 21:304 kmKbh., Brønshøj, Frd.SundsvejFrederikssundsvej 266, 2700 Brønshøj4,4 kmKbh., Hvidovre, ImmerkærImmerkær 27, 2650 Hvidovre4,4 kmKbh., Rødovre, RoskildevejRoskildevej 340, 2610 Rødovre4,4 kmLidl HellerupHans Knudsens Plads 1B, 2900 HellerupÅben til 224,5 kmKbh., Tingbjerg, RutenRuten 6, Tingbjerg, 2700 København NV4,7 kmKbh., Østerbro, EmdrupvejEmdrupvej 22, 2100 København Ø4,8 kmKbh., Østerbro, ØsterbrogadeØsterbrogade 111-113, 2100 København Ø4,9 kmKbh., Nordhavn, Göteborg PladsGöteborg Plads 16, 2150 Nordhavn5,5 kmLidlAmagerbrogade 114, 2300 KøbenhavnÅben til 225,7 kmKbh., Søborg, H. Gladsaxe TorvHøje Gladsaxe Torv 2, 2860 Søborg5,9 kmKbh., Amager, KongelundsvejKongelundsvej 65, 2300 København S6,2 kmKbh. S., Amager, AmagerbrogadeAmagerbrogade 185, 2300 København S6,3 kmKbh., Hvidovre, Friheden, StrandmarksvejStrandmarksvej 20, 2650 Hvidovre6,4 kmKbh., Herlev, StationsalleenStationsalleen 7, 2730 Herlev6,5 kmKbh., Dyssegård, VangedevejVangedevej 142, 2870 Dyssegård6,6 kmKbh., Syd, Amager StrandvejØresundsvej 154, 2300 København S7 kmKbh., Avedøre, SadelmagerportenSadelmagerporten 2, 2650 Hvidovre7,2 kmKbh., Kastrup, Amager LandevejAmager Landevej 42, 2770 Kastrup7,6 kmKbh., Glostrup, BanegårdsvejBanegårdsvej 27, 2600 Glostrup7,9 kmKbh., Lyngby, Chr. X AlléChristian X's Alle 3-7, 2800 Lyngby9,4 kmKbh., Kastrup, Amager LandevejAmager Landevej 244, 2770 København S9,4 kmKastrup, KongelundsvejKongelundsvej 479, 2770 Kastrup9,7 kmKbh., Brøndby Str., Gl. Køge LandevejGammel Køge Landevej 774, 2660 Brøndby Strand10 km

Mere fra Lidl og Frederiksberg

Lidl i nabobyerne

Varer med egen side hos Lidl