Sparekurven
Tilbud nær Nykøbing F · skift sted

Tilbud i Nykøbing F

10 kæder, 3.283 tilbud denne uge inden for 10 km.

3.283
tilbud
10
kæder
21
butikker

Ugens billigste i Nykøbing F

Netto
Pepsi Max eller Faxe Kondi sodavand 24 x 33 cl. + pant.
4,68 kr pr. liter
Gælder til fredag
Nyt i denne uge
89 kr
Coop 365discount
Coop lammefjordskartofler fra Strandlust Danmark, kl. I. 1,5 kg.
9,33 kr pr. kg
Gælder til onsdag
Nyt i denne uge
14 kr
Lidl
MADVÆRKET Frugtyoghurt 0,1-3,1 % fedt. 1 kg.
10,00 kr pr. kg
Gælder til lørdag
Nyt i denne uge
10 kr
Lidl
Danske kartofler Klasse 1. 4 kg
4,50 kr pr. kg
Gælder til lørdag
Nyt i denne uge
18 kr
Føtex
Carlsberg eller Tuborg alkoholfri øl 6x33 cl. ds. Flere varianter.
2,02 kr pr. liter
Gælder til torsdag
Prisen faldt 7 kr
24 kr
Dagli'Brugsen
Coop nødder 100-350 g
34,29 kr pr. kg
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
12 kr
Netto
Merrild eller Gevalia original formalet kaffe 3-pak 1,2 kg.
35,83 kr pr. kg
Gælder til fredag
Nyt i denne uge
129 kr
Dagli'Brugsen
Änglamark vådservietter 100 stk.
0,08 kr pr. stk
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
8 kr
Lidl
Vådservietter 100 stk.
0,10 kr pr. stk
Gælder til lørdag
9,95 kr
Netto
Whiskas menuboks 12-pak eller tørkost 800-1020 g.
4,69 kr pr. kg
Gælder til fredag
Nyt i denne uge
45 kr

Ugens største prisfald

  1. GRØN TUBORG, TUBORG CLASSIC ELLER CARLSBERG PILSNER 30 X 33 CL Litterpris v/30 stk. 11,11. Afhentningspris – Meny
    GRØN TUBORG, TUBORG CLASSIC ELLER CARLSBERG PILSNER 30 X 33 CL Litterpris v/30 stk. 11,11. Afhentningspris
    Meny
    109,95 kr
    140 kr
    −30,05 kr
  2. Tuborg eller Carlsberg Carlsberg Pilsner, Carlsberg Nordlyst, Grøn Tuborg eller Grøn Tuborg Sunset 18 x 33 cl, Rød Tuborg eller Tuborg Classic 15 x 33 cl, Grimbergen Double Ambrée 12 x 25 cl eller 1664 12 x 33 cl. 3-5,94 liter – Spar
    Tuborg eller Carlsberg Carlsberg Pilsner, Carlsberg Nordlyst, Grøn Tuborg eller Grøn Tuborg Sunset 18 x 33 cl, Rød Tuborg eller Tuborg Classic 15 x 33 cl, Grimbergen Double Ambrée 12 x 25 cl eller 1664 12 x 33 cl. 3-5,94 liter
    Spar
    75 kr
    105 kr
    −30 kr
  3. Faxe Kondi eller Pepsi Max sodavand 24x33 cl. eller fl. Gælder kun lukkede forpakninger. Ekskl. embl. – Føtex
    Faxe Kondi eller Pepsi Max sodavand 24x33 cl. eller fl. Gælder kun lukkede forpakninger. Ekskl. embl.
    Føtex
    75 kr
    99 kr
    −24 kr
  4. Illustration: grønt
    Cirkel Kaffe formalet eller hele bønner 400-500 g
    Kvickly
    49 kr
    65 kr
    −16 kr
  5. BKI eller Gestus Hele Bønner Flere varianter. 900-1000 g. – Spar
    BKI eller Gestus Hele Bønner Flere varianter. 900-1000 g.
    Spar
    119 kr
    129 kr
    −10 kr

Kæder i Nykøbing F

Rema 10004 butikker · nærmeste 0,3 kmLET-KØB4 butikker · nærmeste 0,5 kmCoop 365discount1 butik · nærmeste 0,6 kmKvickly1 butik · nærmeste 0,6 kmNetto3 butikker · nærmeste 0,7 kmMeny2 butikker · nærmeste 0,8 kmLidl2 butikker · nærmeste 0,9 kmSpar2 butikker · nærmeste 1,1 kmFøtex1 butik · nærmeste 1,9 kmDagli'Brugsen1 butik · nærmeste 7 km

Nabobyer

Kategorier