Sparekurven
Tilbud nær Vordingborg · skift sted

Tilbud i Vordingborg

7 kæder, 2.076 tilbud denne uge inden for 10 km.

2.076
tilbud
7
kæder
13
butikker

Ugens billigste i Vordingborg

Netto
Pepsi Max eller Faxe Kondi sodavand 24 x 33 cl. + pant.
4,68 kr pr. liter
Gælder til fredag
Nyt i denne uge
89 kr
Coop 365discount
Coop lammefjordskartofler fra Strandlust Danmark, kl. I. 1,5 kg.
9,33 kr pr. kg
Gælder til onsdag
Nyt i denne uge
14 kr
Lidl
MADVÆRKET Frugtyoghurt 0,1-3,1 % fedt. 1 kg.
10,00 kr pr. kg
Gælder til lørdag
Nyt i denne uge
10 kr
Lidl
Danske kartofler Klasse 1. 4 kg
4,50 kr pr. kg
Gælder til lørdag
Nyt i denne uge
18 kr
Coop 365discount
Harboe sodavand* 33 cl. Literpris 7,58 + pant. 1 dåse.
7,58 kr pr. liter
Gælder til onsdag
Nyt i denne uge
2,50 kr
Dagli'Brugsen
Coop nødder 100-350 g
34,29 kr pr. kg
Gælder til torsdag
Nyt i denne uge
12 kr
Netto
Merrild eller Gevalia original formalet kaffe 3-pak 1,2 kg.
35,83 kr pr. kg
Gælder til fredag
Nyt i denne uge
129 kr
Netto
Dunlet skyllemiddel eller Bref duo pak 850 ml./2 stk.
11,76 kr pr. liter
Gælder til fredag
Prisen steg 2 kr
20 kr
Lidl
Vådservietter 100 stk.
0,10 kr pr. stk
Gælder til lørdag
9,95 kr
Netto
Whiskas menuboks 12-pak eller tørkost 800-1020 g.
4,69 kr pr. kg
Gælder til fredag
Nyt i denne uge
45 kr

Ugens største prisfald

  1. Illustration: grønt
    Cirkel Kaffe formalet eller hele bønner 400-500 g
    Kvickly
    49 kr
    65 kr
    −16 kr
  2. Riberhus skiveost – Kvickly
    Riberhus skiveost
    Kvickly
    22 kr
    30 kr
    −8 kr
  3. Heineken eller Royal øl* Selges i hele forpakninger. 18-20 x 33 cl. – Coop 365discount
    Heineken eller Royal øl* Selges i hele forpakninger. 18-20 x 33 cl.
    Coop 365discount
    85 kr
    89 kr
    −4 kr
  4. Xtra! marineret kyllingebryst med citron/rosmarin eller bbq 375 g – Kvickly
    Xtra! marineret kyllingebryst med citron/rosmarin eller bbq 375 g
    Kvickly
    35 kr
    39 kr
    −4 kr
  5. FIN CARRÉ Chokolade 100 g – Lidl
    FIN CARRÉ Chokolade 100 g
    Lidl
    9,95 kr
    12,95 kr
    −3 kr

Kæder i Vordingborg

Netto4 butikker · nærmeste 0,8 kmRema 10002 butikker · nærmeste 0,8 kmKvickly1 butik · nærmeste 0,9 kmCoop 365discount2 butikker · nærmeste 1 kmLidl1 butik · nærmeste 1,6 kmDagli'Brugsen2 butikker · nærmeste 4,2 kmLET-KØB1 butik · nærmeste 7,4 km

Nabobyer

Kategorier